13. märts: Suhtekorralduse Auhind 2017 parimate tööde esitlus

Suhtekorralduse Auhind 2017 parimate tööde esitlus toimub teisipäeval, 13. märtsil algusega kell 16 Hotell Palace Mühlbergi saalis. Need on erialaselt hästisisustatud kaks tundi, kus räägitakse silmapaistvatest PR-projektidest ja kampaaniatest, mis on ellu viidud 2017. aastal.

Meie eriala on muutunud ja jätkuvas muutumises, edukad saavad olla vaid need tegijad, kes sellega kaasa liiguvad. Alates 2000. aastast korraldatav auhinnakonkurss on korduvalt näidanud, et auhinnatud töödel on mõju järgmise aasta suhtekorralduspraktikale. Seega, kes mõjutavad Eesti suhtekorralduspraktikat 2018. aastal?

Eesti suhtekorralduse auhinnakonkursi finaalis astuvad üles järgmised PR-projektid ja kampaaniad:

 • #sotsiaalmeediasiseveebiks ehk lugu sellest, kuidas Omniva restartis oma sisekommunikatsiooni (Omniva)
 • Coop Panga turule toomine (Coop Pank, Agenda PR)
 • Uue autentimisvahendi Smart-ID turuletoomine (SK ID Solutions, Communique)
 • Klikimagnet-uudiste kasutamine PR-is (Tele2, KPMS)
 • Eesti esimene parkimisvõistlus “Tallinna parim parkija” (PZU Kindlustus, Corpore)
 • SEB pensionivlog “Elu pensionäri kingades” (SEB)
 • SprayPrinter korstnahäkk  (SprayPrinter)
 • 2017. aasta kõige armsam kommunikatsioonitegu “Papsiga kodus” (Sotsiaalministeerium, La Ecwador)
 • Eesti Filmi- ja Teleauhinnad 2017 (Eesti Filmi Instituut, A-tiim)
 • Eesti EL Nõukogu eesistumise kommunikatsioon (Riigikantselei)
 • 2017. aasta kõige erilisem kommunikatsioonitegu “Ära põe. Lihtsalt küsi” (Sotsiaalministeerium)

Tutvu konkursil osalevate tööde case study’dega www.epra.ee veebis.

Võitjaid autasustatakse Passwordi galaõhtul 28. märtsil.

Jälgi esitlusi kohapeal või live-ülekandena

13. märtsil kell 16.00-18.30 Hotell Palace Mühlbergi saalis toimuvast Suhtekorralduse Auhind 2017 konkursi parimate tööde esitlusest osavõtt on EPRA liikmetele tasuta, mitteliikmetele 10 EUR (tasumine sularahas kohapeal).

Esitlusi on võimalik jälgida ka live-ülekandena internetist. Alates kella 16.15-st kannavad esitlusi üle Best Marketingi Facebooki-live’is ning Delfi Ärilehe veebis. Ülekande tehnilise poole eest vastutab Vahur Orrin (PRxDigital).

Suhtekorralduse auhinna konkurssi korraldab Eesti Suhtekorraldajate Liit

Suhtekorralduse Auhind 2017 konkursile esitati 21 tööd, neist 11 jõudis finaali. Töid hinnati järgmiste kriteeriumite alusel: eesmärgikeskne tulemuslikkus, leidlikkus, lahenduste uudsus Eestis ja mõju Eesti suhtekorralduspraktikale, vastavus suhtekorralduse headele tavadele. Töid hind žürii koosseisus Aive Hiiepuu, Aleksandra Moorast, Aune Past, Margus Mets, Krista Must, Lauri Linnamäe, Annela Laaneots, Ivo Kallasmaa, Hando Sinisalu ja Katri Link.

Suhtekorralduse auhinna konkursi korraldab Eesti Suhtekorraldajate Liit eesmärgiga tunnustada Eesti suhtekorralduse parimaid ning tutvustada nende töid kolleegidele ja laiemale huviliste ringile.

Eesti Suhtekorraldajate Liit on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis suhtekorralduse alal töötavaid inimesi. Liitu kuulub 100 suhtekorraldaja avalikust sektorist, äriettevõtetest, mittetulundusorganisatsioonidest kui ka suhtekorraldusfirmadest. Liit korraldab erialavaldkonna sisest infovahetust ja üritusi ning aitab kaasa eriala populariseerimisele ja professionaalsuse tõstmisele. Eriala parimate tunnustamiseks toimuvad EPRA eestvedamisel igal aastal suhtekorralduse auhinna konkursid ning aasta suhtekorraldaja valimised. Liit on rahvusvahelise erialaorganisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management ning Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liidu liige.